Magická Žena – Oheň

Každá žena je esencí čtyř živlů. A každá je jedinečná v tom, jak dokáže své živly ovládat. Nebo jak ony ovládají ji.

Jakmile dívenka vylétne z rodného hnízda, stává se z ní mladá žena. Postupně přejde z Vody do živelné a aktivní esence  Ohně. Je to nejdravější a nejaktivnější živel v nás a je v pořádku si jej prožít.

V esenci Vody si dívka do hloubky prožila své Ženství a svou jemnost. Intuitivně využívala své ženské dary a hluboce plynula životem. Nyní v období Ohně se naučí aktivně používat své schopnosti Tvůrkyně. Stane se tou, která tvoří svůj svět. Tou, která si bere, co potřebuje a dává to, co může. Je v pořádku najít své hranice tak, aby Oheň v nás nebral příliš a nerozdával víc než může.

Mladá žena v Ohni je akční, dynamická, plná elánu a životní síly. Ráda sportuje, cestuje, umí vydělávat peníze a ví, že rozumné utrácení je v pořádku.

Velmi často Ženy tuto fázi neprožijí úplně a přeskočí rovnou do života Země. Pokud ale Ohni v nás nedáme prostor a snažíme se ho udusit, začne pomalu prohořívat do všech částí života. Znamená to, že pokud Žena utlačuje sama sebe a nevěnuje dostatek času svému vlastnímu a jedinečnému životu, dřív nebo později se Oheň přihlásí ke slovu. Ale už ne jako vyživující teplo, ale jako spalující žár, který ničí vše, co ho omezuje.

Žena, která v sobě dusila Oheň, je pak tou, která v určité fázi života  pálí mosty, odchází z domova a boří vše, co vybudovala.

Aby byl Oheň v rovnováze, je nutné věnovat čas a péči svému vlastnímu životu. Ohnivá žena má své koníčky, rozvíjí své talenty, aktivně si bere od života a dává velikou lásku a teplo Srdce. Má zářivou pleť, jasné oči a planoucí Srdce. Vychutnává si život plnými doušky a nebojí se světu ukázat, kdo vlastně je.

V magické práci se Ženám ohně daří v práci se svíčkami, v přivolávání lásky, hojnosti a štěstí. Jsou aktivními Tvůrkyněmi, proto mohou dokázat vše, co chtějí.

Jakmile cítí, že jejich Ohnivá síla se vyčerpala a je potřeba přejít do další fáze, přichází ke slovu to nejlaskavější v nás, aby nás převedlo do života v Zemi.

Provázím Ženy na jejich Cestě tak, aby nalezly rovnováhu v sobě samých.

Konzultace mailem či osobně / kontakt martina.olecka@centrum.cz

Napsat komentář