Magická Žena – Vzduch

Každá žena je esencí čtyř živlů. A každá je jedinečná v tom, jak dokáže své živly ovládat. Nebo jak ony ovládají ji.

První krok na naší Magické cestě věnujeme Vzduchu. V životě ženy odpovídá Vzduch době před narozením až do první menstruace (menarché).

Jde o neskutečně tvůrčí a laskavé období, které je ale také plné změn, turbulencí a životních milníků. Přesně tak, jako nás dokáže vánek hladit a vichřice rvát z kořenů, i období Vzduchu je různorodé.

Malá dívenka se učí žít ve světě, ze svých přání a tužeb zhmotňuje svůj prostor. Je to čas splněných přání. Je to doba, kdy si představíme, co by nám Ježíšek měl přinést a později to skutečně najdeme pod stromečkem.  Jakoby vzduch kolem nás byl prosycen nápady, možnostmi a touhami a stačilo jen natáhnout ruku, abychom na ně dosáhli. Můžeme cokoli, náš svět nemá hranice.

Po celý svůj život mohou Ženy s dominancí Vzduchu zůstávat fyzicky jemné, křehké a něžné. Rády volí světlé barvy a vzdušné látky, které neomezují pohyb. Zároveň jsou to ale velmi zdatné techničky, pracují na manažerských pozicích, případně si skvěle rozumí s jakoukoli technikou. Pokud ovládají svůj princip Vzduchu, mají rády změny, rády cestují a přicházejí věcem na kloub. Chtějí znát podstatu věci a stejně jako vítr dokáží lehce proniknout do každého problému.

V magické práci se jim velmi daří s vykuřovadly a vonnými esencemi.

Jestliže nemají Vzduch v rovnováze, jsou to často ženy chaotické, upovídané, roztěkané a pro okolí těžko pochopitelné. Neustále mají potřebu přebíhat z místa na místo, jejich energie je náročná a připomíná spíše uragán, který přilítne z ničeho nic a zanechá po sobě spoušť. Jednou z možností, jak urovnat svůj Vítr, je propátrat svou esenci Vody, která může být utlačená.

Protože vždy, když se prožene příliš mnoho Větru, přinese to s sebou dešťové mraky a vláhu, která je potřebná pro naši Vnitřní ženu stejně, jako slunce pro rostlinky.

Provázím Ženy na jejich Cestě tak, aby nalezly rovnováhu v sobě samých.

Konzultace lze mailem / osobně  :      martina.olecka@centrum.cz

Napsat komentář